آیا رنگ عطر برای شما مهم است؟

ارسال شده در مرداد ۵ام, ۱۳۹۵ موضوع عطر و ادکلن توسط

عطر مردانه شاید یکی از بارزترین مثالها برای رنگ های تیره باشد اگرچه در میان عطرهای زنانه هم رنگ تیره وجود دارد. ولی این رنگ تیره و یا رنگ روشن چه معنا و مفهومی می تواند داشته باشد؟ در مطالب قبلی به معرفی برخی رنگ ها در عطر و ادکلن پرداختیم. اکنون نیز به معرفی دو رنگ دیگر که در اکثر ادکلن ها استفاده شده است می پر دازیم. هر یک از عطرهایی که در شکل ها می بینید تنها نمونه کوچگی از هزاران نوع عطر است که در رنگ ها و رایحه ای مختلف وجود دارد. شما می توانید تنها با یک جستجوی کوچک در یک فروشگاه اینترنتی به مجموعه کامل هر یک از رایحه ها برسید.

 

خاکستری/ نقره ای:

خاکستری حاصل ترکیب دو رنگ سیاه و سفید است و می توان آن را رنگ سایه نامید. پذیرای افکار جدید است و بین ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه ارتباط برقرار می‌کند.
رنگ نقره ای برای معرفی کالاهای خیلی جدید و هنری استفاده می‌شود. این رنگ سرعت و شایستگی را نشان می‌دهد و نوید دهنده‌ی تکنولوژی و پیشرفت‌های علمی است. خاکستری/ نقره ای نیز مانند سفید جزو رنگهای کمکی است که پذیرای هر تم بویایی میباشد.

 

download NYC-212-MEN-ادکلن-212-نقرهای-e1438011731772 paco-rabanne-invictus-edt

 

 

سیاه:

این رنگ برخلاف عقیده همگان رنگ نومیدی و عزا نیست بلکه نشانه خوش ذوقی و ظرافت طبع است. همچنین با ثروت و زیبایی نیز مرتبط است. مرموز، ژرف، عمیق و هیجان انگیز از مشخصه های این رنگ است. بعد از رنگ سفید گسترده ترین زمینه بویایی به رنگ مشکی تعلق دارد و به جرات می توان گفت قوی ترین و جذابترین بیس بویایی متعلق به عطرهایست که دارای جعبه یا شیشه مشکی میباشند.

o.24900 عطر-black-gemstone-edp-stephane-humbert-777 عطر-Black-XS-Paco-Rabanne-

 

 

 

ارسال نظر به
XHTML::
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>