اهمیت شیر مادر در طراحی وسایل جدید

ارسال شده در شهریور ۱۲ام, ۱۳۹۵ موضوع مادر و کودک توسط

شاید شما هم از گذشته و مشکلاتی که به دلیل نبود امکانات پیش می آمد چیزهایی به خاطر دارید. البته نسل جدید کمتر در مورد کمبود امکانات خاطره دارند!! نداشتن برخی امکانات به خصوص وقتی پای سلامتی و بهداشت و درمان در میان باشد، بیشتر در یادها می ماند. چندین سال پیش که هنوز شیردوش به طور گسترده در فروشگاه ها وجود نداشت بسیاری از نوزادان و کودکان شیرخوار از موهبت شیر مادر بی بهره و محروم می ماندند. همانطور که میدانید شیردوش وسیله ای است برای دوشیدن و ذخیره شیر مادر. موارد مختلفی وجود دارد که مادر امکان شیردهی مستقیم به نوزاد خود را ندارد. در چنین شرایطی تهیه و خرید شیردوش بسیار مفید و لازم به نظر میآید.

نتیجه تصویری

شیردوش ها وسیله پزشکی و دارویی هستند که توسط سازمان دارویی و غذای آمریکا تایید شده است. مادران شیرده برای بیرون کشیدن شیر خود از این وسیله استفاده می کنند.  همچنین شیردوش به نگهداشتن ذخیره شیر مادر، اتصال مجاری شیر به دهان نوزاد و بیرون آوردن نوک سینه هایی که صاف و برعکس هستند کمک زیادی کرده و نوزاد شیرخوار راحت تر می تواند سینه مادر را بگیرد. بعضی از شیردوش ها به گونه ای طراحی شده اند که مکیدن نوزاد شیرخوار را تقلید می کنند.

ارسال نظر به
XHTML::
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>