به مزایای استفاده از یک آغوشی فکر کنید

ارسال شده در شهریور ۲۱ام, ۱۳۹۵ موضوع مادر و کودک توسط

یکی از چیزهایی که والدین را مضطرب می کند، گریه و داد و بیداد بچه است و طبق تحقیقاتی که متخصصان بچه انجام داده اند، بچه هایی که در طول روز سه ساعت داخل آغوشی هستند، ۴۳% کمتر نسبت به بقیه بچه ها گریه زاری می کنند.  سه ماه نخست زندگی بچه را اغلب به سه ماهه چهارم بارداری می شناسند. حمل یک بچه تازه متولد در نزدیکی قلبتان به او کمک می کند تا با زندگی خارج از رحم آشنا شود و با ریتم ضربان قلب و نفس کشیدن و صدای شما آشنا شود.  بچه شما گرسنه است و قصد بیرون رفتن از خانه دارید؟ شیر دادن در حالیکه او را در آغوشی گذاشته اید، بسیار راحت خواهد بود.  قصد سفر هوایی با خانواده را دارید؟ در این صوت حتما به یک کالسکه نیاز خواهد داشت ولی کالسکه را حتما با خودتان به داخل هواپیما ببرید و بچه را داخل آن قرار دهید. داشتن دستان آزاد موقع سفر فوق العاده است.

نتیجه تصویری

داشتن یک آغوشی به پدر یا مادر اجازه می دهد تا با آزادی کامل زمانیکه بچه در آغوش اوست، به کارهای شخصی روزانه اش برسد.  برای مادر و پدرهایی که دوست دارند بیرون از خانه بروند، آغوشی نوزاد ایده خوبی برای گشت و گذار داخل خیابان هاست. در این صورت می توانید هر جا که می خواهید بروید.  آغوشی نوزاد راه خوبی برای همسر و پدر و دیگر اعضای خانواده برای نزدیک شدن هر چه بیشتر با بچه است. شما او را به مدت نه ماه داخل شکم خود حمل کردید. حالا به بقیه هم اجازه دهید تا از در آغوش گرفتن او لذت ببرد.  بچه هایی که در آغوشی قرار می گیرند، معمولا آرام تر هستند. این به آنها کمک می کند تا آنچه در دنیای اطراف خود رخ می دهند را بهتر درک کنند. یک بچه آرام، قادر است بهتر به علایم اجتماعی دقت و روابط سالم تری ایجاد کند.

باید خرید مواد غذایی بکنید؟ اینکه با قراردادن بچه در آغوشی این کار را انجام دهید به مراتب ساده تر از هل دادن چرخ خرید و کالسکه است. کالسکه را در خانه بگذارید و از خرید کردن با بچه لذت ببرید.  هیچ چیزی بهتر از حس دیدن یک بچه خواب در آغوشتان نیست. فقط جلوی آن را باز کنید و بچه را آرام بدون اینکه حتی از خواب بیدارش کنید روی تخت بگذارید.

ارسال نظر به
XHTML::
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>