ب ام و رسما به جنگ تبلیغاتی خودروهای خودران پیوست؛ هدف گذاری جدید برای سری i

ارسال شده در تیر ۳۰ام, ۱۳۹۵ موضوع خودرو توسط

 

چند سالی است حرف و حدیث درباره خودروهای خودران زیاد حدود دوسال است که آینده صنعت خودرو با فراگیر شدن اتومبیل های بدون راننده ترسیم شده و شاهد اخبار زیادی درمورد خودروهای خودران و هوشمند هستیم.

اخباری نظیر آزمایشات چینی ها برای تولید انبوه اتومبیل های خودران یا علاقه هندی برای دستیابی به این بازار، می تواند نشان از توجه تمام فعالان صنعت مربوطه به این پدیده جدید باشد.

او در جدیدترین مصاحبه اش اعلام کرد که برای دستیابی هر چه سریع تر به خودروهای خودران این کمپانی این تصمیم را گرفته و قصد دارد تکنولوژی هایی نظیر کروز کنترل اتوماتیک، ترمز اضطراری و سیستم تشخیص خط کشی های مسیر را گسترش دهد تا بتوان روند پیشرفت اتومبیل های بی نیاز از راننده را سرعت ببخشند.

حال نوبت بی ام و است که برای خودروهای خودران خود برندی اختصاصی در نظر بگیرد که نشان اهمیت این موضوع برای این کمپانی بزرگ آلمانی است.

چندی پیش یکی از اعضای هیئت مدیره بی ام و اعلام کرد که این کمپانی قصد دارد برند i را که تا به حال برای خودروهای الکتریکی استفاده می کرد، از این پس برای خودروهای خودران و هوشمند بکار ببرد.

با وجود علاقه ای که چینی ها به این نوع خودروها دارند، می توان بازار خوبی را در این کشور مهیا کرد.
این نوع ماشین ها حال به نقل محافل خودرویی تبدیل شده اند. این اخبار نه فقط مختص خودرو دوستان، بلکه مورد توجه افراد علاقمند به تکنولوژی نیز قرار می گیرد.

با توجه به آمار فروش بالای خودروهای الکتریکی در سرزمین یاد شده، می توان نتیجه گرفت که مردم این کشور علاقه زیادی به استقبال از تکنولوژی های به روز دارند. البته دلیل این امر ممکن است به علاقه چینی ها به پیشرفته نشان دادن خود نیز بازگردد.

حال باید منتظر باشیم تا ببینیم سرنوشت این گونه خودروها که لذت رانندگی را فدای آسایش راننده ها کرده اند چه می شود.

کدام کمپانی می تواند اولین خط تولید انبوه خودروهای خودران را تاسیس کند و آیا این تکنولوژی که مورد توجه شرکت های غیر مرتبط با صنعت خودروسازی قرار گرفته می تواند حوادث رانندگی را کاهش دهد؟

نظرات بسته شده.